Ten blog używa ciasteczek, bo jego właścicielka lubi słodycze 😉

wtorek, 7 marca 2017

Jaki, kuźwa, dzień kobiet?

Ostatnich trzech tygodni prawie nie pamiętam.
Początku, ze względu na kurso-maraton, potem na chorobę, powrotu do pracy, ze względu na nawał roboty. Całości, że względu na nos w książkach. Ostatniego weekendu, ze względu na kolejny maraton kursowy, zakończony egzaminem.
I kiedy już myślałam, że dobiegłam do mety i wydawało mi się, że to koniec- odpoczynek, poczułam, że ktoś w rękę wcisnął mi pałeczkę, pchnął mnie dalej, gdyż okazało się, że to jest, kuźwa, jakaś sztafeta.
Dzisiaj, dzięki Teatrowi, zerknęłam na datę.
Jutro jest dzień kobiet?
Bardzo zdziwię się, jeżeli Ted będzie pamiętał o nabyciu chwastów.
On też ledwie ciągnie ten wózek.

W prezencie na dzień kobiet bardzo proszę o wolny dzień, bez dzwoniących telefonów, bez kolejnych ustaleń, wizyt w drukarni, przyciasnych budżetów, obrażonych współpracowników, oczekiwania na wyniki egzaminów, marudnych uczniów, a z odrobiną nadziei na chwilę oddechu i święty spokój.

Nie dziękuję, bo kuźwa, nie dostanę.

7 komentarzy:

 1. Dostaniesz.
  Wylacz telefon i idz przed siebie gdzies...na plaze?
  Wiem, latwo sie mowi.
  Dobrego Dnia!
  Kazdego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, pójście na plażę w moim umęczonym stanie, kiedy zdrowa jestem tak na 70% byłoby strzałem w kolano. Wolę nie dostać goździka :D

   Usuń
 2. Na Dzień Kobiet dostałam grypę żołądkową. Wyłączę telefon i będę spać przez cały dzień. Nie jestem pewna, czy wypada życzyć Ci tego samego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym do moich stanów dziwnych pogrypowych dodała jeszcze grypę żołądkową, chyba bym sobie strzeliła w łeb :) Odpoczywaj i koniecznie wyłącz telefon.

   Usuń
  2. Luuuudzie! Ale mi dobrze... było.
   Spałam przez dwa dni i dwie noce z przerwami. Z tym, że dzisiaj już musiałam wstać do pracy, więc koniec z boskim stanem wyspania.

   Usuń
 3. no i mam nadzieję, że tak spędzasz ten dzień jak sobie zaplanowałaś ))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heh, w pracy od rana do nocy 😊

   Usuń