Ten blog używa ciasteczek, bo jego właścicielka lubi słodycze 😉

czwartek, 20 lutego 2020

Olśnienie

Pewien Człowiek ubrał w słowa moje odczucia.
Bardzo precyzyjnie ubrał.
Tom Hardy się nazywa.
Ktoś, wręcz całe stado ktosiów zalazło Tomowi za skórę i się zebrał, i zwerbalizował:

'Nie każdy poznaje tę samą wersję mnie. Jedna osoba może ci powiedzieć, że posiadam niesamowitą, piękną duszę. Inna powie, że jestem zimnokrwistym ch**m. Wierz im obojgu. Nie traktuję ludzi źle . Traktuję ich ze wzajemnością'.

Taaaak.
Moja wzajemność kieruje się raczej w stronę obojętności, gdyż na poddawanie się negatywnym emocjom szkoda mi zdrowia.
W kwestii biblijnego nadstawiania drugiego policzka też już sobie odpuściłam.
Nie nadstawiam.
Odchodzę.
Bez komentarza, ale i bez żalu. Szkoda czasu na żal. Jeżeli ktoś ma w dupie, to nie można chcieć nie mieć, za niego.

Jakoś tak lżej się idzie bez tych wszystkich obciążeń.
Można się skupić na podziwnianiu widoków i na zachwytach nad napotkanymi ludźmi, bo po drodze można też spotkać 'piękne dusze'.


Bądźcie dla siebie dobrzy i zjedzcie dzisiaj pączka koniecznie, albo siedem. Dzisiaj taki dzień, że można, a nawet trzeba.
Smacznego🍩🍩🍩6 komentarzy:

 1. )))) no i senkju Dreamu pięknie )))))))))))))))))
  zjadłam cztery!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sie ciagle ucze. Ilekroc mi sie wydaje, ze juz osiagnelam stopien wtajemniczenia tyle razy wracam do oslej lawki. Ludzie naprawde ucza czlowieka rozumu, nawet jak nie chcesz to ucza. I w sumie dzieki im za to.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się uczyłam długo, ale jak już się nauczylam zapamiętywalam na zawsze😉 Długo, bo dawałam kolejne szanse. Dzisiaj szkoda mi czasu na lekcje od kogoś, kto oferuje mi wątpliwej jakości edukację. Jak się uczyć, to od najlepszych, a nie od słabych, którzy postanowili się wylansować moim kosztem.

   Usuń
  2. Chyba sobie ten Twoj komentarz wydrukuje, oprawie w ramki i powiesze na scianie tuz nad biurkiem z komputerem. Swiete slowa, dziekuje:** Mnie ciagle zzeraja drugie szanse, a nawet trzecie szanse...

   Usuń
  3. Do usług Star😘 Bo widzisz, mamy gdzieś taką zjebaną busolę, która nie pozwala nam odejść, każe zostać i walczyć, tłumaczyć, dawać szansę. Tylko w kogo to wali?- że tak uprzejmie zapytam. To się nazywa autodestrukcja więc należy z nią skończyć, póki jest jeszcze co ratować. Znajdź i wypierdol busolę. To nie jest część Ciebie😉

   Usuń